Hobi çeşitliliğinde üstüme yoktur:))) Şimdilik kategorilerimde gördüğünüz kadar. Daha da çoğaltmaya çalışıyorum. Hepsi amatörcedir ve öğrenme kaynağım internettir. Dünya gözüyle, yaparken zevk aldığım her el işini denemek istiyorum.Her el işini sanata dönüştüremem ama ucundan azıcık tadına bakar keyfini çıkarırım. Bu da bana yeter.

7 Ekim 2009 Çarşamba

HEMATİT TAŞLI, GÜLLÜ BROŞGülleri saten ve şifon kurdeleyi birlikte kullanarak yaptım.

7 yorum:

 1. Çok şık, eline sağlık Ablacığım. Bu taşın adını da senden öğrenmiş oldum, bilmiyordum. Ben de de var bunlardan, farklı kesim ve daha küçük boncuklar. Öyle duruyor ne yapacağımı bilmediğimden.

  YanıtlaSil
 2. En çok bunu beğendim,çok şık olmuş,elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 3. çok şık olmuş bayıldımmm. hele taşın rengi,şekli cezbetti güllerle hoş bir uyum sağlamış. iyi günlerde kullan ablacım

  YanıtlaSil
 4. Değerli blog dostlarım, Ekim ayı Eskileri Değerlendirme Etkinliği sizlerin de katkılarıyla benim blogumda yapılacaktır, mümkün olursa sizlerden bir ricam olacak, etkinlik fotoğraflarınızı photoshop yapılmamış orjinal halleriyle bana ulaştırabilirseniz çok sevinirim, ben gerekli düzenlemeleri ve blog linklerinizi üzerine yazacağım. Fotoğraflarınızı, başlığına blog adresinizle beraber mail aracılığıyla bana ulaştırabilirsiniz. Mail yoluyla ulaştırmada sorun yaşıyorsanız ayrıntılı fotoğraflarınızı blogunuza ekler ve bana haber verirseniz oradan da alabilirim.
  Bana ulaşan çalışmalarınızı 10 ekimden sonra yayımlamaya başlayacağım
  Etkinliğimiz isteyen herkesin katılımına açıktır, haber vermeniz yeterli.
  Katılan ve destek olan herkese Teşekkürlerimle...
  iletişim adresim...♥♥♥ eylulbahcesi-hobi@hotmail.com ♥♥♥

  www.eylulbahcesi.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. Alımlı ve şık ellerinize sağlık
  Sevgiyle kalın...

  YanıtlaSil
 6. woow çok şıık. ellerine sağlık ablacığım:)

  YanıtlaSil