Hobi çeşitliliğinde üstüme yoktur:))) Şimdilik kategorilerimde gördüğünüz kadar. Daha da çoğaltmaya çalışıyorum. Hepsi amatörcedir ve öğrenme kaynağım internettir. Dünya gözüyle, yaparken zevk aldığım her el işini denemek istiyorum.Her el işini sanata dönüştüremem ama ucundan azıcık tadına bakar keyfini çıkarırım. Bu da bana yeter.

4 Şubat 2011 Cuma

8 METRE YÜKSEKLİKTE

Ne çılgınla uğraşıyoruz görün işte. Geçen sene ağaç tepelerinden indiremiyorduk keratayı, bu sene her eve girişinde yaralı bereli. Elimizde tentürdiyot, bağırta bağırta yaralarını temizliyoruz. Kız peşinde koşmaktan iğne ipliğe döndü. Rakiplerden dayak yiyip geliyor:))) Sol ön ayak boşta dikkatinizi çekerim. Ben de balkonda yalvarıyorum, ''gel paşam, gel minikim, ayy düşecek şimdi, itfaiyeyi arayalım'' :)))

18 yorum:

 1. Hay Allahım yaramaz şey :)

  YanıtlaSil
 2. Eh onların delikanlılık zamanı bağlasan durmaz evde Nedret Abla:)

  YanıtlaSil
 3. Çapkın!Nedret hanım benimkiler kız -kısırlaştırdığım için- analarının dizinin dibinden ayrılmazlar.Bir oğlum vardı kısır olmasına rağmen kaçtı ve maalesef melek oldu,bir daha erkek evlat edinmiyorum.Çapkın pek yakışıklı ama dikkat !Sokağa çıkan erkek kediyi kısırlaştırmak da olmuyor bu kez daha çok dayak atıyorlar.Eee ne diyeyim kolay gelsin size...

  YanıtlaSil
 4. benim erkekğim de gitti:(( şimdi büyümekte olanların sadece biri kız, beşi erkek, napıcaz bakalım. Kolay gelsin ablacım:)

  YanıtlaSil
 5. Genç delikanlı adam tabi kanı kaynıyor.. bırkaın gitsin :)

  YanıtlaSil
 6. yerim bunu tatlı şey bende 3 kız 1 erkek var bakalım napıcaz seneye :)

  YanıtlaSil
 7. yok boyle bır tatlılık. bu uzaklıktan dudaklarını goruyorum.

  YanıtlaSil
 8. Paşa av peşinde :))) enerjisi yüksek
  Paşanın torunlar yakında gelir sevgili Nedret hanım hazırlıklı olun :)

  Sevgiyle kalın...

  YanıtlaSil
 9. Büyülterek bakarsanız şirin suratını daha iyi görürsünüz. Tarzan adeta:))

  YanıtlaSil
 10. Ama daha Mart´a 1 ay var.:)))

  YanıtlaSil
 11. ÇOK GÜZEL BİR RESSİM OLMUŞ,YARAMAZ ÇOCUK GİBİ

  YanıtlaSil
 12. Ben iki kedimi 6 aylık olunca kısırlaştırmıştım.Hem çok rahat oldu bakımları hem de hep çocuk kalmışlar ve oyuncu olmuşlardı....Bu yüzden kısırlaştırmada zamanlama çok önemli.Bu şirin arkadaşınız uzun süre peşinden koşturacak anlaşılan:)

  YanıtlaSil
 13. Ayyy, ne zor oluyor hayvancıkların bu zamanları, kolay gelsin sanaaa:))

  YanıtlaSil
 14. çıkmasını iyi biliyorlar ama inerkende kıyamet kopuyor:)))
  bak şunun yaptığına :))

  YanıtlaSil
 15. Aman Allahım:(Allah kolaylık versin size.Aklınız gidiyordur eminim.
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 16. Aynı benimki. Bir zamanlar bende de vardı böyle bir şey. Yara bere gelir, bir de bembeyaz hanımevladı, dışarı çıkıp dayağı yiyip geliyordu. Ben İstanbul'a gelince kaçmış evden. Babam en son bunun gibi bir ağacın tepesinde görmüş indirmeye çalımış ama yok, kaçıp gitmiş daha da haberimiz yok.

  YanıtlaSil