Hobi çeşitliliğinde üstüme yoktur:))) Şimdilik kategorilerimde gördüğünüz kadar. Daha da çoğaltmaya çalışıyorum. Hepsi amatörcedir ve öğrenme kaynağım internettir. Dünya gözüyle, yaparken zevk aldığım her el işini denemek istiyorum.Her el işini sanata dönüştüremem ama ucundan azıcık tadına bakar keyfini çıkarırım. Bu da bana yeter.

15 Mart 2011 Salı

BİR ZAMANLAR MÂZİYE BAK...

Vakti zamanında boncuk örmeyi çok severdim. Ancak  fotoğraf çekmeyi pek beceremezdim. Makine de pek iyi değildi demek ki.. Bu günlerde pek iş yapamayacağım. Nazarlık talebi var birkaç tane, hem de büyük boy, onları hazırlamam gerekiyor. Bu arada blogum boş kalmasın diye unutulmuş, geri sayfalarda kalmış işlerimden örnekler vereyim bâri dedim:))

10 yorum:

 1. ellerine sağlık canım. kolay gelsin.
  arada güncellemek için pisiciklerden kareler at özledik . sevgiler

  YanıtlaSil
 2. çok şık bir takım olmuş vallahi hiç yapamadığınız bir hobi yokmu hobinin her dalında maharetlisiniz kıskanmaya başlayacağım :))))))))

  YanıtlaSil
 3. Unutulmuş,geri sayfalarda kalmış dediğiniz işleriniz bile çok güzel;)

  YanıtlaSil
 4. çok zarif bir set bu ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 5. İşlemeyle boncuklar sanki bir bütünlük oluşturmuş. Ellarinize sağlık.

  YanıtlaSil
 6. Başlığını yesinler görende 30 yaşında kadın sanar haah .)

  Sultan şaka bir yana asıl emek bunlar, hoş bizim jenerasyon sevmez ama anneannemden bilirim saatlerini harcardı o da. Emeğine sağlık çıtırım ahah .)

  YanıtlaSil
 7. renk uyumu harika, elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 8. Teşekkürler arkadaşlar.
  Eda'cığım ''sevmem'' diyen sizin jenerasyon kaptı bu takılarımı. Mankenim olsa boyunda sergileyeceğim. Çok zarif duruyorlar gerçekten.

  YanıtlaSil
 9. çok güzel bir calışma ellerinize saglık....
  kolaylıklar dilerim.sevgiler....

  YanıtlaSil