Hobi çeşitliliğinde üstüme yoktur:))) Şimdilik kategorilerimde gördüğünüz kadar. Daha da çoğaltmaya çalışıyorum. Hepsi amatörcedir ve öğrenme kaynağım internettir. Dünya gözüyle, yaparken zevk aldığım her el işini denemek istiyorum.Her el işini sanata dönüştüremem ama ucundan azıcık tadına bakar keyfini çıkarırım. Bu da bana yeter.

18 Şubat 2018 Pazar

  Bir arkadaşım şahit olduğu durum üzerine paylaşmış. Çok haklı. Bizim yaşımıza gelen hangi anne baba nankörce yaklaşımları hak eder. Şükürler olsun evlatlarımıza. ''HEY, ÇOCUKLAR BİRAZ YAVAŞ OLUN BAKALIM.O DEVAMLI ELEŞTİRİP BEĞENMEDİĞİNİZ ANNE VE BABALARINIZ SİZİN YAŞLARINIZDAYKEN PEK ÇOK İNSANIN İDOL'LERİYDİ.ONLAR SİZLERE İYİ BİR GELECEK KURABİLMEK İÇİN GECELERİNİ GÜNDÜZLERİNE KATIP ÇALIŞIRKEN, SİZİ HER TÜRLÜ HASTALIK VE KÖTÜLÜKLERDEN KORUMAK İÇİN ÇIRPINIRKEN BU HALE GELDİLER. SİZ ONLARIN YAŞINA GELDİĞİNİZDE NE OLACAĞINIZI SANIYORSUNUZ. BİRAZ İNSAF...''
 Bir dahaki yazımda Arçelik buzdolabımla maceramızı anlatacağım.
 Bir tavsiye blog sahibi olunuz. Bulunsun. Gün gelir lazım olur. Hep bize mi soracaklar ''şunu nasıl yaptınız, bunu nerden aldınız?'' Belki bizim de size soracağımız birşeyler olur.
Birgün de Face'de arkadaşlık teklif edenleri anlatacağım. Çok komik durumlar oluyor. Bazılarının sayfası sadece arkadaşlarına açık, herkese açık olsa daha da iyi olacak. Sayfasını görsem belki arkadaşlık isteğini kabul ederim.
 Evet, evet blogu çok ihmal ediyorum. yapmayayım :)
Bir de Facebook ''artist olsaydınız nasıl görünürdünüz?'' oyunu yapmış. Banu'cuğum kendine yapmış. Zaten fıstık gibi, bu sebeple aynen olduğu gibi görünmüş. Ben de denedim. Ancak benim resmimle hâle yola koymak için epey oynamışlar sanırım :)

  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder